Nieuws

PARTNERCLUB VAN DE WEEK : SVOC’01

Vandaag tijdens de wedstrijd VVV-Venlo – Achilles’29 is de amateurclub SVOC’01 uit Oirlo en Castenray te gast als PartnerClub van de week. De club werd op 1 juli 2001 opgericht door het samengaan van de verenigingen DIS uit Oirlo en SVC uit Castenray. De naam SVOC’01 staat voor Sport Vereniging Oirlo Castenray 2001. Het is een omnivereniging met naast voetbal nog dameskorfbal en tennis. Samen zijn ze de bewoners van sportpark De Heesakker in Oirlo. SVOC’01 heeft 4 senioren-, 1 veteranen- en 9 jeugdteams. Het eerste elftal speelt dit seizoen in de 5e klasse G Zuid 2 van de KNVB.

Natuurlijk neemt SVOC’01 ook deel aan de VVV-Doelpuntenbokaal 2016/17. De jeugdspelers Luke Arts, Tom Janssen, Tijn Michels, Jens Verbruggen en Jorn Wennekers zullen proberen jeugddoelman Achraf Fennich van VVV-Venlo O13 te verschalken. Oirlo (Limburgs: Oeldere) met ruim 1.200 inwoners en Castenray (Limburgs: Kâssele) met rond de 800 inwoners zijn beide kleine kerkdorpen die behoren tot de gemeente Venray. Voor meer informatie over SVOC’01 bekijk hun website www.svoc01.nl .

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec