Menu

Het gebeurt in De Koel

donderdag 7 juni 2018

Duizenden supporters samen massaal d’n berg op, op weg naar De Koel, hun tweede thuis. Met de trein, fiets, of te voet hebben zij de weg naar De Koel kunnen vinden, want daar gebeurt het! De spelers komen het veld op en met duizenden fans in een kolkend stadion als één twaalfde man achter zich! Een plek waar vreugde en verdriet zijn gedeeld. Spannende momenten, de sfeer is intens. Nog heel even en het eerst fluitsignaal klinkt. Het gebeurt in De Koel!

Namens de hele club willen wij iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen aan afgelopen seizoen enorm bedanken. Seizoenkaarthouders, KoelKids, of incidentele bezoekers. Iedereen was erbij toen Thy zijn hattrick scoorde tegen Heracles en Leemans de winnende penalty binnenschoot tegen Feyenoord.

Iedereen beleeft het op zijn eigen manier, maar eenmaal in De Koel weet je het zeker… Ook komend seizoen wil jij erbij zijn! Verleng of koop jouw seizoenkaart en verzeker je van een plek in De Koel.

Ga naar www.bindrbeej.nl of naar jouw persoonlijke pagina via de mail die je ontvangen hebt.

De voordelen
Met de seizoenkaart 18|19 bespaar jij veel geld! Dit zijn de voordelen:
*Je betaalt gemiddeld per thuiswedstrijd nog géén 14 euro;
*Na 9 wedstrijden heb jij je seizoenkaart al terugverdiend;
*Geen toptoeslag bij de topwedstrijden Ajax, PSV en Feyenoord;
*Een eigen vaste plaats in De Koel;
*Samen met vrienden of familie genieten van 17 spannende wedstrijden in De Koel.

Het gebeurt in De Koel!
#bindrbeej

 

mf2