Menu

Kaartverkoop: kans op twee wedstrijden

zaterdag 12 september 2020

We gaan eindelijk weer beginnen! De eerste thuiswedstrijd staat gepland voor vrijdag 18 september om 20.00 uur tegen FC Utrecht. Niet in een vol stadion, maar door de Coronaregels anderhalve meter uit elkaar.

De kaartverkoop voor de thuiswedstrijden tegen FC Utrecht en ADO Den Haag zijn in volle gang en iedere seizoenkaarthouder heeft daarbij de kans om minimaal één van de twee wedstrijden te bezoeken. Tot en met dinsdag 15 september 9.00 uur heeft iedere seizoenkaarthouder recht om één kaart voor FC Utrecht of ADO Den Haag te bestellen.

Vanaf dinsdag 15 september om 9.00 uur gaan alle beschikbare plaatsen in de verkoop. Heb je als seizoenkaarthouder dus al een kaart bemachtigd voor een wedstrijd, dan heb je ook de mogelijkheid om een kaart te claimen voor de andere wedstrijd. Een voorbeeld: Heb jij als seizoenkaarthouder al een kaart voor VVV-Venlo - ADO Den Haag bemachtigd, dan kan jij er nog een bemachtigen voor VVV-Venlo - FC Utrecht, maar niet meer voor VVV-Venlo - ADO Den Haag.

Let op: Vol=Vol

mf2