Menu

Museum artikelen gezocht

woensdag 12 juni 2019

De zilveren bal uit 1954, de KNVB Beker uit 1959, voetbalschoenen van Jan Klaassens, het contract van Ger van Rosmalen, de keepershandschoenen van John Roox, de kampioensschalen uit de Eerste Divisie, de songtekst van ‘Hup Hup Hup VVV’ uit 1963, de eerste Herman Teeuwen Memorial of de Gouden Stier van Maurice Steijn als beste trainer van seizoen 2016|2017.

Onze club kent een rijke historie met tal van mooie en waardevolle momenten, maar ook tastbare dingen. Een historie om trots op te zijn en om die reden willen wij onze historie gaan vereeuwigen in het nieuwe museum dat in de vernieuwde Fanshop zal komen.

Verzamelen van historische voorwerpen
Samen met onze fans gaan wij op zoek naar de mooiste historische voorwerpen om het archief van de club aan te vullen. Uiteraard is het ook mogelijk om deze voorwerpen op bruikleen af te geven. Fans die in het bezit zijn van een stukje historie, roepen wij op om dit met ons te delen via media@vvv-venlo.nl.

mf2