Menu

O19 speelt gelijk

maandag 21 oktober 2019

Tijdens de herfstvakantie waren onze jeugdteams vrij, op de bovenbouw teams O17 en O19 na. Beide ploegen begonnen donderdag weer met trainen richting de wedstrijden van zaterdag. De O17 nam het in Venlo op tegen SS Selection U17 uit Korea. Tegen een sterke tegenstander ging de oefenwedstrijd van de O17 met 1-5 verloren. Dat betekende de eerste nederlaag van de ploeg van trainer Jeroen Schepens in dit voetbalseizoen. De O19 nam het in eigen huis voor de competitie op tegen FC Volendam O19.

O19 pakt punt in eigen huis
VVV-Venlo O19 heeft zaterdag met 1-1 gelijk gespeeld tegen FC Volendam O19. De ruststand was tevens de eindstand. Trainer Jordy Reneerkens blikt terug: "Voor rust hebben beide ploegen het publiek getrakteerd op een aantrekkelijke wedstrijd. Het tempo was hoog en de vele omschakelmomenten zorgden voor veel kansen aan beide zijden. Na rust had de tegenstander een ligt overwicht wat resulteerde in goede kansen voor de bezoekers. Zeker op basis van de tweede helft het maximaal haalbare voor ons vandaag."

Uitslagen 19 oktober:

Competitie:
VVV-Venlo O19 - FC Volendam O19: 1-1

Oefen:
VVV-Venlo O17 - SS Selection U17: 1-5

mf2