Menu

Overwinning voor VVV-Venlo O21

zaterdag 20 november 2021

VVV-Venlo O21 heeft zaterdagmiddag drie punten weten te pakken. De ploeg van trainer Roger Reijners volgde tegen de leeftijdsgenoten van Spartaan'20 het goede voorbeeld van het eerste elftal van VVV, dat vrijdagavond in eigen huis wist te winnen van FC Eindhoven. Het hoogste jeugdelftal van VVV boog een vroege achterstand om in een overwinning: 1-3.

Met namen als Jens Craenmehr, Joep Munsters en Thijme Verheijen in de basis kreeg VVV al in de zesde minuut een tegendoelpunt. De Venlonaren herstelde zich echter knap en kwamen dankzij een eigen doelpunt van Spartaan'20 terug in de wedstrijd: 1-1. Met die tussenstand zochten de beide ploegen de kleedkamer op. 

In de tweede helft zette VVV door en wist het de vroege achterstand om te buigen in een driepunter. Melano Thier werd de grote man aan Venlose zijde. Met twee doelpunten in de laatste twintig minuten bepaalde hij de eindstand hoogstpersoonlijk op 1-3.

Uitslagen van zaterdag 20 november
Spartaan'20 O21 - VVV-Venlo O21: 1-3
VVV-Venlo O18 - Almere City FC O18: 3-4
ADO Den Haag O16 - VVV-Venlo O16: 3-0
PSV O11 - VVV-Venlo O11: 11-1

mf2