Menu

Partnerclub van de week

maandag 9 december 2019

Grubbenvorster Football Club ’33 oftewel GFC’33 is zaterdagavond PartnerClub van de week in Covebo Stadion – De Koel – te Venlo. Voordat GFC’33 op 20 april 1933 het levenslicht zag werd er eerder in Grubbenvorst al gevoetbald onder de naam Blauw Wit, GLC (Grubbenvorst Lottum Combinatie), GVV en RKGFC. Deze laatste naam werd in 1977 gewijzigd in de huidige verenigingsnaam GFC’33. De club speelt haar thuiswedstrijden op het plaatselijke sportpark D’n Haspel en het vlaggenschip speelt dit seizoen in de 4e klasse G Zuid 2 van de KNVB. Vier senioren-, een vrouwen-, een veteranen- en 14 jeugdteams binden wekelijks de strijd aan. Tijdens de rust zullen de jeugdspelers Ammar Alsalkhadi, Olaf Dings, Tom Groetelaars, Mika Meewis en Viktor Zasadny deelnemen aan de MIFA FIFA Rustbattle en proberen de Grubbenvorster eer hoog te houden.

Vanaf 1997 organiseert GFC’33 het Internationaal Top-D Under 13 Toernooi met als laatste winnaar van de editie 2019 Vitesse. Dit internationaal jeugdvoetbaltoernooi is een PartnerToernooi van VVV-Venlo. Op 12 en 13 september 2020 is het plaatselijk sportpark weer het strijdtoneel van een internationaal elitegezelschap. Grubbenvorst (Noord-Limburgs: Grubbevors of Grevors) is gelegen aan de oevers van de rivier de Maas en behoort vanaf 1 januari 2001 tot de gemeente Horst aan de Maas. Het dorp ligt 8 kilometer ten noorden van de stad Venlo en telt ruim 4.700 inwoners en is hiermee op twee na grootste dorpskern van de fusiegemeente. Voor meer informatie over GFC’33 kijk op de website www.gfc33.nl .

mf2