Menu

Teampresentatie Bijzondere Eredivisie

woensdag 21 augustus 2019

Het was een bijzondere middag, woensdag 21 augustus jl. Tijdens het ‘transferwindow’ van de Bijzondere Eredivisie werd deze zomer de Bijzondere Eredivisie-selectie van VVV-Venlo versterkt met 12 toptalenten. Deze 12 selectiespelers werden woensdag in Covebo Stadion – De Koel – officieel aan het publiek voorgesteld. Allemaal met het oog op de aftrap van het seizoen: zondag 22 september in De Koel.

Ze stonden anderhalf uur voor de start van de Teampresentatie al te trappelen. Gezonde spanning. Want als toptalent kun je met spanning omgaan. Er wordt namelijk wél wat gevraagd van een Bijzondere Eredivisiespeler. Prestaties op het veld. Media-aandacht. Foto’s maken. Handtekeningen uitdelen…

En dat laatste was nu precies wat de spelers woensdagmiddag mochten doen: hun handtekening zetten onder een officieel ‘spelerscontract’. Gezeten naast Algemeen Directeur Marco Bogers en Technisch Directeur Stan Valckx van VVV, werden de heren stuk voor stuk gepresenteerd aan de media én het aanwezige publiek. Spitsen, middenvelders, verdedigers en zelfs een keeper. Allemaal in officieel VVV-Venlo tenue met eigen naam erop, én uiteraard, eigen rugnummer.

En daar horen foto’s bij: een officiële teamfoto én een individuele foto. Op de heilige grond: het kunstgrasveld in De Koel. Inclusief supporters op de tribune die dolenthousiast hun ‘idolen’ aanmoedigden. Een ereronde voor de familie mocht uiteraard ook niet ontbreken. Én zoals het een echte ‘prof’ betaamd: een interview met De Limburger, Omroep Venlo óf zelfs met Zapp-live presentator Klaas van Kruistum. Het overkomt je allemaal als je geselecteerd bent voor de Bijzondere Eredivisie-selectie van VVV-Venlo. Heel bijzonder…

De Bijzondere Eredivisie wordt mede mogelijk gemaakt door:

De Vriendenloterij, NSGK, ArenaLease, Covebo, Viking, ACS Cleaning bv, Seacon Logistics, Holbox en Personato.

Tevens danken wij belangrijke partner IKS Noord-Limburg voor de ondersteuning bij dit fantastische project!

mf2