Menu

Vacature: Content Creator

dinsdag 4 mei 2021

Als Content Creator bij VVV-Venlo heb jij een uitdagende functie met veel vrijheid, eigen inbreng en verantwoordelijkheid. Je krijgt de ruimte en de mogelijkheid om je eigen ideeën vorm te geven, waardoor je altijd je creativiteit kwijt kan en jezelf kan blijven ontwikkelen.

Je gaat deel uitmaken van de succesvolle marketing- en communicatie afdeling. Deze afdeling staat midden in de organisatie en levert marketing- en communicatieproducten af aan alle andere afdelingen in de organisatie, zoals B2C (supporters), B2B (zakelijk), Esports, de VVV Foundation, de jeugdopleiding en onze horecapartner (YveY). Deze afdelingen kunnen niet zonder ondersteuning van de Content Creator. Samen met je collega’s van het Marketing en Communicatieteam voer je de content marketingstrategie van VVV-Venlo uit. Je houdt verschillende content kalenders bij en zorgt ervoor dat alles volgens deze planning gepubliceerd wordt.

Social media is een belangrijk onderdeel van jouw dagelijkse werk. Je bent de creatieve motor achter pakkende visuele content op alle digitale platforms: Instagram, Facebook, Twitter, Tiktok, YouTube en LinkedIn. Maar ook het creatief brein achter de diverse campagnes. Je weet welke content het beste past bij de verschillende (social)mediakanalen en doelgroepen, waarover je jouw collega’s adviseert. Je denkt mee over campagnes en zo nodig regisseer je ook de productie van foto’s, illustraties, animaties of video’s.

De social media kanalen van VVV-Venlo staan bekend om ludieke (video)content. Jij bedenkt niet alleen de content, maar creëert deze ook samen met het team. (Video)content maken is je specialiteit en daarnaast weet jij de beelden in je hoofd perfect te vertalen naar een video, visual of foto om deze uiteindelijk te verwerken in de communicatie. Naast online- ben je ook (mede)verantwoordelijk voor de creatie van offline content zoals brochures, flyers en presentaties. In deze rol werk je nauw samen met de marketeers en de communicatieadviseurs.

Wat jij gaat doen:

 • Dagelijkse communicatie via al onze social media kanalen;
 • Het regisseren, filmen en editen van videocontent;
 • Bedenken en uitwerken van campagnes voor verschillende afdelingen in de organisatie;
 • Ontwerpen en creëren van online en offline visuals, advertenties en andere marketing uitingen;
 • Het designen van bijvoorbeeld merchandise artikelen en aankleding in en rondom het stadion;
 • Monitoren van de verschillende KPI’s gericht op groei van onze kanalen en database;
 • Op de hoogte blijven en meegaan met trends en ontwikkelingen op social media gebied.

Dit verwachten we van jou:
Enige werkervaring is prettig, maar de juiste drive vinden wij veel belangrijker! Daarnaast ben jij een enorm creatief talent en verder:

 • Beschik jij over een HBO werk- en denkniveau op het gebied van (media)design en/of marketing & communicatie;
 • Omschrijf jij jezelf als initiatiefrijk, doortastend én ondernemend;
 • Ben jij een echt social media dier;
 • Heeft Adobe Creative Cloud geen geheimen voor je, zeker Photoshop en Illustrator niet;
 • Komt ervaring met fotografie en video (Adobe Première) héél goed van pas;
 • Beheers je de talen Nederlands, Engels en Emoji’s perfect
 • Kun jij je vinden in de volgende competenties: zelfstandig, flexibel en een tikkeltje eigenwijs;
 • Adem en leef je voetbal en heb je een gezonde portie werklust;
 • Vind jij het leuk om in de weekenden tijdens (thuis)wedstrijden te werken.

Dit kun je verwachten van ons:
Je gaat deel uitmaken van een enthousiast en gedreven team in de altijd dynamische voetbalwereld. Wat wij jou nog meer bieden:

 • Een marktconform salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring);
 • Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Laptop en camera’s om optimaal je werk uit te kunnen voeren;
 • Pensioenregeling met werkgeversbijdrage;
 • Ruimte voor creatieve ideeën en ontwikkeling;
 • Eventuele reiskostenvergoeding;
 • Uitzicht op vaste aanstelling;
 • Regelmatig échte Limburgse vlaai.

Solliciteren
Lijkt deze vacature je wel leuk? Solliciteer dan niet… Lijkt deze vacature je fantastisch en is deze vacature jou op het lijf geschreven? Verras ons dan met je motivatie, CV én portfolio via jvankeulen@vvv-venlo.nl  en wij nemen hoe dan ook contact met jou op! Solliciteren kan tot en met 10 mei.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

mf2