Menu

Van Bruggen naar NK Inter Zaprešić

zaterdag 18 januari 2020

Verdediger Damian van Bruggen ( 23 ) vertrekt bij VVV-Venlo. De in Utrecht geboren centrale verdediger tekent een contract voor 1,5 jaar in Kroatië. Hij gaat daar aan de slag bij NK Inter Zaprešić, een club die uitkomt op het hoogste Kroatische niveau. Željko Petrović is hoofdtrainer bij de nieuwe club van Van Bruggen.

Van Bruggen werd door VVV-Venlo tijdens het seizoen 2017-2018 gehuurd van PSV. Hij maakte op 12 augustus 2017 zijn debuut op het hoogste niveau, in De Koel tijdens de met 3-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. In zijn eerste seizoen op het hoogste niveau mocht hij regelmatig op speeltijd rekenen. Op 18 november 2017 scoorde Van Bruggen zijn eerste Eredivisiegoal in een uitwedstrijd bij Feyenoord ( 1-1 ).

In april 2018 werd de transfervrije verdediger door VVV vastgelegd tot medio 2020. In Venlo speelde Van Bruggen in totaal 48 wedstrijden in het geelzwart en wist hij 2 keer het net te vinden.

VVV-Venlo feliciteert Damian met zijn transfer, dankt hem voor zijn inzet voor de club en wenst hem heel veel succes bij zijn nieuwe club.

mf2