Menu

VVV-Venlo O21 kopje onder tegen AFC

zaterdag 18 september 2021

VVV-Venlo O21 heeft zaterdagmiddag niet kunnen winnen van AFC. Het hoogste jeugdteam van VVV kwam al snel 1-0 achter op bezoek bij de leeftijdsgenoten uit Amsterdam, die een stuk feller voor de dag kwamen dan de Venlonaren. De jongelingen kwamen die vroege tegentreffer niet meer te boven en slaagden er nauwelijks in om echte kansen te creëren. Tien minuten voor tijd werd de 2-0 geïncasseerd, waarna de wedstrijd gespeeld was.

VVV speelde overigens zonder spelers die doorgaans met het eerste elftal meetrainen. Normaal gesproken sluiten er een aantal spelers aan vanuit de hoofdmacht, maar omdat het eerste elftal vrijdagavond tegen FC Volendam speelde ( 2-1 verlies ) en er veel blessuregevallen zijn, trad VVV O21 aan met uitsluitend jeugdspelers.

Terwijl de oudste jeugdspelers van VVV dus tegen een nederlaag aanliepen, was er voor verschillende andere jeugdteams wel succes. Bekijk hieronder alle uitslagen van zaterdag 18 september:

VVV-Venlo O11 – SV Venray O12: 12-3
Vitesse O12 – VVV-Venlo O12: 4-6
VVV-Venlo O14 – FC Eindhoven O14: 6-0
De Graafschap O16 – VVV-Venlo O16: 2-0
VVV-Venlo O18 – FC Dordrecht O18: 2-1
AFC O21 – VVV-Venlo O21: 2-0

mf2