Menu

VVV-Venlo Partnerclubs toernooi

maandag 22 februari 2021

Net als vorig jaar organiseert VVV-Venlo in samenwerking met Mifa een groot partnerclub FIFA Toernooi op 14 maart. De afgelopen editie werd gewonnen door de mannen van SV Venray. Klik hier voor sfeerbeelden van vorig jaar.

Concept
Het is niet zomaar een FIFA toernooi maar in de game modus profclubs. Alle deelnemende verenigingen hebben een team dat bestaat uit minimaal 3 tot maximaal 11 spelers. Zij strijden samen in teamverband tegen de andere verenigingen. Het toernooi wordt door onze esporter Jesper Maes gestreamd. Daarnaast zal ook onze oud-esporter Nick Cooiman aanschuiven om commentaar te geven op de wedstrijden. Een groot deel van de wedstrijden zal te volgen zijn via Twitch.

Het toernooi start om 17:00 uur met de groepsfase en zal rond 20:30 uur afgelopen zijn. Namens onze hoofdsponsor Mifa worden verschillende gave prijzen beschikbaar gesteld.

Onderstaande verenigingen die zich op dit moment hebben aangemeld:

 1. RKSV Wittenhorst
 2. Venlosche Boys
 3. NWC Asten
 4. MVC '19
 5. VV Belfeldia
 6. FCV Venlo
 7. Sparta '18
 8. Volhardin
 9. Ysselsteyn
 10. SV Venray
 11. SV Leunen
 12. BVV 27

Mochten er nog verenigingen geïnteresseerd zijn om mee te doen, meld je dan aan via onze website. Aanmelden kan tot 7 maart.

mf2