Menu

VVV-Voetbalschool komt naar Horst

donderdag 25 november 2021

De VVV-Venlo Voetbalschool organiseert in de kerstvakantie een Mini Stage in Horst. Op 5, 6 en 7 januari vindt de Mini Stage plaats op de indoor kunstgrasvelden van De Riet, waar dagelijks tweeënhalf uur getraind wordt.

Tijdens de Mini Stage biedt de VVV-Venlo Voetbalschool jonge voetballers en voetbalsters geboren tussen 2007 en 2015 de mogelijkheid om zich voornamelijk op technisch, maar ook op inzichtelijk vlak te verbeteren. Alle trainingen en activiteiten zijn gericht op de individuele ontwikkeling van de spelers en zijn van de hoogste professionele kwaliteit. De activiteiten van de VVV-Venlo Voetbalschool staan onder leiding van gediplomeerde en professionele trainers.

Klik hier voor meer informatie en om je in te schrijven voor de Mini Stage in Horst.

mf2