Menu

Wegen Roy Gelmi scheiden

dinsdag 20 juli 2021

Roy Gelmi, de 26-jarige centrale verdediger, gaat op zoek naar een andere club. In goed overleg scheiden de wegen van de Zwitser met Nederlandse roots en VVV-Venlo per direct. Gelmi kwam in de winterperiode van het seizoen 2019-2020 naar Venlo.

De 1,88 meter lange verdediger kwam destijds over van het Zwitserse FC Thun. VVV-Venlo huurde hem tot aan het einde van het seizoen en contracteerde hem daarna voor twee seizoenen met een optie voor één extra seizoen. Gelmi speelde in 1,5 seizoen 32 officiële duels voor de geelzwarten. Hij scoorde daarin één keer.

Technisch Manager Stan Valckx over het gezamenlijke besluit: “Roy heeft te kennen gegeven dat hij zijn heil elders wil zoeken. Dat besluit respecteren wij uiteraard. Ook omdat hij zich in zijn periode voor VVV-Venlo altijd zeer dienstbaar en respectvol heeft opgesteld naar de club. Wij willen hem dan ook de mogelijkheid bieden om elders stappen te maken in zijn carrière. Daar wensen we hem heel veel succes bij.”

mf2