Menu

Hanssen nieuwe trainer/coach O13

Seizoen 2020-2021

De technische staf van de VVV-Venlo Jeugdopleiding voor het nieuwe seizoen heeft de afgelopen periode vorm gekregen. Zo zal jeugdtrainer Maarten Hanssen volgend seizoen als trainer/coach verantwoordelijk zijn voor VVV-Venlo O13.

De 24-jarige trainer uit Asten zette in 2016 zijn handtekening onder zijn eerste verbintenis bij VVV-Venlo. Momenteel is hij verantwoordelijk voor VVV-Venlo O12. Daarvoor was Hanssen al twee seizoenen actief als assistent-trainer binnen de Opleiding. De oefenmeester heeft zijn contract verlengd tot medio 2021.

Hanssen: 'Stap richting de middenbouw'
"Voor spelers is dit een belangrijke fase in hun ontwikkeling als mens en als voetballer. Enerzijds stromen ze door naar de dagopleiding waar ze 11 tegen 11 gaan spelen en qua trainingsuren meer arbeid zullen gaan verrichten. Anderzijds wordt ook de stap richting het voortgezet onderwijs gemaakt.’’, zegt Hanssen, die vervolgt: ‘’De omgeving van de spelers wordt anders ingericht en deze verandering vraagt veel verantwoordelijkheid, discipline en aanpassingsvermogen. Daarom ben ik ook blij dat ik de stap met de spelersgroep mee kan maken naar de dagopleiding. Om zo op een inspirerende en uitdagende manier vorm te geven aan dit proces.’’

Bongaerts: ’Klaar voor deze uitdaging'
''Met de aanstelling als hoofdtrainer van de O13 maakt Maarten de stap als hoofdtrainer naar de dagopleiding en het 11 tegen 11. Maarten heeft de afgelopen 6 seizoenen bewezen klaar te zijn voor deze uitdaging.'', laat Hoofd Opleiding Roger Bongaerts weten. ''Naast het trainerschap blijft hij verantwoordelijk voor de coördinatie van de PartnerClubs. Met Maarten als verantwoordelijke is de kwaliteit, de communicatie en het aanbod naar onze samenwerkende clubs sterk verbeterd. Als opleiding zijn we heel blij met het verlengen van zijn contract.''

Samen hard werken
Hanssen: ‘’VVV-Venlo is een mooie en warme club. Twee dingen weet je zeker als je hier komt spelen of werken, je doet het ‘hard’ en je doet het ‘samen’. Het is heel cliché, maar als je een weekje mee komt lopen, weet je precies wat ik bedoel. Met z'n alle weten we waar we het mee moeten doen. Dit vraagt flexibiliteit en elkaars ondersteuning waar nodig. Ik ben blij dit te mogen doen met talentvolle spelers, leergierige collega’s en een geweldige groep vrijwilligers. Dit alles met als doel om zo goed mogelijke voorwaardes te creëren, wat bijdraagt aan de persoonlijke ontwikkeling van jeugdspelers.’’

Komend seizoen is Hanssen parttime in dienst bij VVV-Venlo. Hij zal naast zijn werkzaamheden als trainer/coach van VVV-Venlo O13 een belangrijke rol spelen voor de PartnerClubs en de PartnerToernooien als Coördinator PartnerClubs. Dit alles combineert hij met een deeltijdstudie ‘Topsport management en ondernemerschap’ aan de VVCS Academy.

Staf Jeugdopleiding
De technische staf van de VVV-Venlo Jeugdopleiding krijgt steeds meer vorm. Zo werd eerder al bekend dat VVV-Venlo zich wist te verzekeren van de diensten van jeugdtrainers Jordy Reneerkens, Jeroen Schepens, Joeri Janssen, Rens Sleegers en Coen Aarts. Ook Roger Bongaerts blijft aan de club verbonden als Hoofd Opleiding.

mf2