Menu

Janssen nieuwe trainer/coach O16

Seizoen 2020-2021

De technische staf van de VVV-Venlo Jeugdopleiding voor het nieuwe seizoen heeft de afgelopen periode vorm gekregen. Zo zal jeugdtrainer Joeri Janssen volgend seizoen als trainer/coach verantwoordelijk zijn voor VVV-Venlo O16.

De 25-jarige trainer uit Venlo zette in 2016 zijn handtekening onder zijn eerste verbintenis bij VVV-Venlo maar werkt al veel langer voor de club. Zo begon Janssen zeven jaar geleden als assistent-trainer binnen de VVV-Venlo Jeugdopleiding. Momenteel is hij verantwoordelijk voor VVV-Venlo O15. De oefenmeester had nog een contract tot medio 2021. Dit is inmiddels met één seizoen verlengd tot medio 2022.

Janssen: 'Blij met verlenging'
"Deze contractverlenging is een blijk van waardering voor mijn werkzaamheden bij VVV-Venlo", zegt Janssen. "Het maakt me trots dat ik de komende seizoenen deel blijf uitmaken van deze mooie club en kijk ernaar uit de spelers, opleiding en mezelf dagelijks verder te ontwikkelen." Janssen gaat verder: "Ik maak deel uit van een professionele en inspirerende organisatie waarin we continu op zoek zijn naar groeimogelijkheden. Dat ik mijn steentje hier aan bij kan blijven dragen, maakt me erg blij.’’

Bongaerts: 'Niet meer weg te denken'
‘’Met een druk seizoen in het vooruitzicht zal Joeri de nieuwe VVV-Venlo O16 onder zijn hoede nemen.´´, begint Hoofd Opleiding Roger Bongaerts. ´´Joeri start in het nieuwe seizoen aan de cursus UEFA-A en zal het trainerschap combineren met meerdere functies binnen de organisatie. Joeri is inmiddels al 7 seizoenen verbonden aan VVV-Venlo in verschillende functies. Door zijn kennis en inzet is hij een gewaardeerd lid van onze staf en niet meer weg te denken binnen onze opleiding!’’

Ideale omgeving
‘’Bij VVV-Venlo wordt dagelijks hard gewerkt om iets moois te verwezenlijken. Zowel voor spelers als trainers is deze club een ideale omgeving om stappen in voorwaartse richting te zetten.’’, aldus Janssen. "Binnen de visie van de club krijg ik veel ruimte om mezelf te ontwikkelen en zo word ik in staat gesteld zowel de spelers als mezelf optimaal te laten groeien. Dit spreekt me enorm aan." Vooruitkijkend naar de cursus UEFA-A die Janssen in het nieuwe seizoen gaat starten: ‘’Dit is een mooie kans voor mij om op jonge leeftijd al de cursus UEFA-A te volgen. De ervaringen die ik zal opdoen op de cursus hoop ik mee terug te nemen naar de VVV-Venlo Jeugdopleiding.’’  

Janssen is komend seizoen fulltime in dienst bij VVV-Venlo. Hij zal zijn werkzaamheden als trainer/coach van VVV-Venlo O16 combineren met de functies Hoofd Jeugdscouting en Coördinator Jeugdopleiding.

Staf Jeugdopleiding
De technische staf van de VVV-Venlo Jeugdopleiding krijgt steeds meer vorm. Zo werd eerder al bekend dat VVV-Venlo zich wist te verzekeren van de diensten van jeugdtrainers Jordy Reneerkens, Jeroen Schepens, Rens Sleegers, Maarten Hanssen en Coen Aarts. Ook Roger Bongaerts blijft aan de club verbonden als Hoofd Opleiding.

mf2