Menu

Top-toernooien

TOPSPORT IN DE REGIO!

Sinds 1991 organiseert VVV-Venlo in samenwerking met regionale amateurclubs de zogenaamde TOP-Toernooien. Teams uit heel Europa en soms van daarbuiten brengen topsport naar de regio Noord-Limburg tijdens deze TOP-Toernooien! VVV-Venlo biedt hierbij haar netwerk, uitstraling en expertise ter versterking van de lokale toernooiorganisatie.

De Toptoernooien in 2018 zijn:

HAFKAMP TOP F TOERNOOI ( 20 mei 2018 )
Organiserende club:  VVV’03 (Venlo)
Website: www.vvv03.nl
Leeftijdsgroep:   O.9
Winnaars in het verleden:  AC Milan ( 3 ) , Borussia Mönchengladbach ( 1 ), Borussia Dortmund ( 1 ), Everton FC ( 1 ), Ajax ( 1  )

JORRIT HENDRIX U11 TOERNOOI ( 9 en 10 juni 2018 )
Organiserende club:  SV Panningen (Panningen)
Website:  www.svpanningen.nl
Leeftijdsgroep:  O.11
Winnaars in het verleden:  PSV Eindhoven ( 1 ) , Derby County ( 1 )

DECOM TOP D TOERNOOI ( 2 en 3 juni 2018 )|
Organiserende club: IVO (Velden)
Website:  www.topd-ivo.nl
Leeftijdsgroep:  O.13
Winnaars in het verleden:  Sparta Rotterdam ( 3 ),  FC Köln ( 1 ), Rangers FC ( 1 ), KV Mechelen ( 1 ), AFC Ajax ( 1 )

LINDEBOOM/DUTCH GRAPHIC GROUP TOPD D U13 ( 8 en 9 september 2018 )
Organiserende club:  GFC’33 (Grubbenvorst)
Website: www.topd.nl
Leeftijdsgroep:  O.13
Winnaars in het verleden: Ajax ( 5 ), Feyenoord ( 4 ), Bayer Leverkusen ( 4 ), Borussia Dortmund ( 3 ), FC Köln ( 1 ) , AZ ( 1 ) , PSV ( 1 ) FC Schalke’04 ( 1 ) , FC Twente ( 1 ) 

SV BLERICK BERDEN TOP TOERNOOI ( 20 en 21 mei 2018 )
Organiserende club: SV Blerick (Blerick)
Website: www.svblerick.nl/top-o.14/
Leeftijdsgroep:   O.14
Winnaars in het verleden:  West Ham United ( 1  ) , Fulham FC (  1  )
SV Blerick heeft t/m 2015 15 jaar lang het Top B toernooi georganiseerd. Vanaf 2016 is dit veranderd naar de leeftijdsgroep o.14 jaar.

BEAU VILTERS MEMORIAL ( 18 en 19 augustus 2018 )
Organiserende club: SHH (Herten)
Website: www.beauviltersmemorial.nl/beau-vilters 
Leeftijdsgroep: O.17
Winnaars in het verleden: West Ham United ( O.15 )

De deelnemers Toptoernooien in 2018 zijn:    

U17 SHH Herten;
FC Kopenhagen (Denemarken), AEK Athene (Griekenland), Crystal Palace (Engeland), RSC Anderlecht (België), Altinordu SK (Turkije), VVV-Venlo, Ajax, Willem II, Roda JC en Regioteam (allen Nederland).

U14 SV Blerick;
KAA Gent, KV Mechelen, KSC Lokeren (allen België), Ventforet Kofu (Japan), VVV Venlo, Roda JC, NEC, Fortuna Sittard, Sparta, Wittenhorst en SV Blerick (allen Nederland).

U13 IVO Velden;
Everton, Blackburn Rovers, Fulham (allen Engeland), KAA Gent, Pro Academy (allen België), Arminia Bielefeld (Duistland), Randers FC (Denemarken), VVV-Venlo, Willem II, NEC, ADO Den Haag en IVO (allen Nederland).

U13 GFC’33 Grubbenvorst;
Borussia Mönchengladbach, 1. FC Köln, Fortuna Düsseldorf (allen Duitsland), KV Mechelen (België), Brondby IF (Denemarken), VVV-Venlo, FC Twente, FC Utrecht, Roda JC, Willem II en Regioteam (allen Nederland). Wolverhampton Wanderers (Engeland)

U11 SV Panningen;
Schalke 04, RB Leipzig (beide Duitsland), Club Brugge (België), Aberdeen (Schotland), Wolverhampton Wanderers (Engeland), VVV-Venlo, Ajax, AZ, PSV, Willem II, Vitesse en Regioteam (allen Nederland).

U9 VVV’03 Venlo;
Borussia Mönchengladbach, Union Berlin, KFC Uerdingen 05 (allen Duitsland), KAA Gent, KRC Genk (beide België), Ajax 1 en 2 , VVV-Venlo, NEC, Roda JC, Vitesse, Fortuna Sittard, Wittenhorst en VVV’03 (allen Nederland).