Nieuws

EVV - VVV-VENLO 0-2

VVV-Venlo heeft woensdagavond 5 oktober de oefenwedstrijd tegen Derde Divisionist EVV uit Echt met 0-2 gewonnen. De Japanner Rintaro Tashima, die zijn debuut maakte bij VVV-Venlo, opende de score in de 16e minuut, 0.1. In de 84e minuut bracht Clint Leemans de stand op 0-2. En dat was tevens de eindstand.

VVV-Venlo startte in de volgende opstelling: Delano van Crooij; Evren Korkmaz, Clint Leemans, Jerold Promes, Tristan Dekker; Rintaro Tashima, Tim Receveur, Lugman Bezzat (75. Juul Respen); Joey Sleegers, Johnatan Opoku en Leandro Resida.

Omdat er dit weekend geen competitieprogramma is in verband met het interlandweekend heeft de selectie de rest van de week vrijaf om zich vanaf maandag voor te bereiden op de belangrijke derby tegen Fortuna Sittard op vrijdag 14 oktober in Sittard.


Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec