Nieuws

NEDERLAAG VVV-VENLO IN ECHT

VVV-Venlo heeft een nipte 4-3 nederlaag geleden tegen EVV. In een regenachtig Echt profiteerde de thuisclub optimaal van persoonlijke fouten van de Venlonaren, die een groot aantal basisspelers aan de kant hielden. Na rust (0-1) liep VVV uit naar 1-3. Na een aantal spelerswisselingen werd het uiteindelijk 4-3. Pijnlijk, maar veel zegt de nederlaag niet. "Voor mij was het vooral belangrijk dat Clint Leemans en Danny Post weer negentig minuten vol konden maken. En dat Tristan Dekker weer een helft kon spelen”, meende trainer Maurice Steijn. "Maar het is natuurlijk wel zo dat er teveel fouten werden gemaakt. Het niveau van de eerste zestien spelers ligt dicht bij elkaar, maar er moeten absoluut nog stappen gemaakt worden.” 

Zaterdag speelt VVV-Venlo zijn laatste oefenwedstrijd. In Seacon stadion - De Koel is NEC dan de tegenstander. De wedstrijd begint om 17.00 uur. 

EVV - VVV-Venlo 4-3 (0-1)
Doelpunten: 27. Bezzat 0-1, 55. Eigen doelpunt 0-2, 60. Polman 1-2, 69. Post 1-3, 70. Polman 2-3, 79. Polman 3-3, 86. Argoubi 4-3.
Opstelling VVV-Venlo: Delano van Crooij; Dekker (46. Van Dijk), Post, Janse (61. Van Horne) en Labylle; Seuntjens (46. Gielen), Antonis en Leemans; Bezzat, Respen en Hunte (75. Rijkers). 

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec