Nieuws

EMIL RIIS JAKOBSEN NAAR VVV-VENLO

De Deense aanvaller Emil Riis Jakobsen speelt tot het einde van het lopende seizoen voor VVV-Venlo. Hij wordt gehuurd van Derby County, waar hij speelde in het 0.23 team.

Jakobsen meldde zich voor Kerstmis al in Venlo en trainde toen een week mee. Daarbij maakte hij een positieve indruk op de technische staf, wat nu reden is om hem toe te voegen aan de selectie. Jakobsen tekende vandaag een contract in Venlo.

De Deen begon zijn carrière bij Randers en werd na diverse jeugdinterlands aangetrokken door Derby County. VVV-Venlo’s manager voetbal Stan Valckx noemt de 1.90m lange Jakobsen een talentvolle aanvaller. "Hij is een echte spits. Doelgericht en balvast. Mooi dat hij erbij komt tot het einde van het seizoen.”

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec