Nieuws

ETIENNE WINT VAN NEDERLAND

Onze enige international dit weekend, Etienne Amenyido, heeft met zijn team Duitsland onder 20 gewonnen! Donderdagavond speelden de Duitse beloften in Haaksbergen tegen de Nederlandse leeftijdsgenoten. De wedstrijd, die in het teken staat van de Elite League, werd met 0-1 gewonnen door het Duitse team waar Etienne in de basis mocht beginnen.

Na 24 minuten voetballen drong Etienne door in het strafschopgebied en was het Leon Bergsma die hem vloerde. De daaropvolgende strafschop werd door Görkem Saglam van VfL Bochum binnengeschoten. Zo heeft onze Etienne een mooi aandeel gehad in de overwinning van zijn team!

Komende dinsdag speelt Duitsland onde 20 jaar weer een wedstrijd. Dan is het een thuiswedstrijd tegen Zwitserland.

Wij willen Etienne ook de komende wedstrijd nog heel veel succes wensen!

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec