Nieuws

JEUGDINTERNATIONALS KEREN TERUG

 

Waar het merendeel van de selectie alweer op het trainingsveld stond, werkten onze jeugdinternationals hun laatste wedstrijden af voordat ze zich weer in Venlo konden melden. 

Mink Peeters won, na de eerdere nederlaag tegen Engeland, afgelopen maandag met Oranje onder 20 verdienstelijk met 1-0 van de leeftijdsgenoten uit Portugal. Hier mocht Mink zijn opwachting maken en speelde hij een kleine tien minuten mee! 

Damian van Bruggen mocht zich vorige week melden bij Jong Oranje voor twee EK-kwalificatiewedstrijden. Eerder speelden zij al met 1-1 gelijk tegen Jong Engeland, dinsdagavond verloor de ploeg van bondscoach Art Langeler met 0-2 van Jong Schotland. Damian moest helaas de hele wedstrijd toekijken vanaf de bank. 

Naast Mink en Damian werd ook Etienne Amenyido opgeroepen. Hij mocht zich melden bij Duitsland onder 20. Na de eerdere 3-2 overwinning op Greuther Fürth speelde Duitsland maandag met 2-2 gelijk in het vriendschappelijk duel tegen Tsjechië onder 20. Etienne stond in de basis en werd na 70 minuten gewisseld! 

In de loop van deze week zullen de drie jeugdinternationals zich weer melden op het trainingsveld in ons Seacon Stadion – De Koel –. Vanaf dan zullen zij zich weer vollop focussen op de wedstrijd van komende zondag, uit bij FC Groningen.

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec