Nieuws

LEROY LABYLLE TWEE JAAR NAAR VVV-VENLO

Verdediger Leroy Labylle speelt de komende twee seizoenen bij VVV-Venlo. De linksachter komt over van MVV, waarmee gisteren een akkoord werd bereikt over de overgang van Labylle. De Belg, die eerder speelde bij onder meer Standard Luik en PEC Zwolle, werd gisteren medisch gekeurd. Daarna sloot hij aan bij het trainingskamp in Den Haag. 

Stan Valckx, manager voetbal van VVV-Venlo, is zeer te spreken over de komst van Labylle. "Eerdere pogingen om hem naar Venlo te halen mislukten nog. Ik ben blij dat het nu wel is gelukt, want Leroy is van toegevoegde waarde in de eredivisie. We streven ernaar alle posities dubbel bezet te hebben en met de positie van linksback was dat nog niet het geval."

Na Lars Unnerstall, Tarik Tissoudali en Terry Antonis is Leroy Labylle de vierde nieuwe aanwinst die de selectie van VVV-Venlo komt versterken. 


Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec