Nieuws

LEZING OVER BEB BAKHUYS EN VVV

Lezing over Beb Bakhuys en VVV: ‘Een voetbaldroom spat uiteen’
Op 28 maart om 20.00 uur houdt Gerrit van der Vorst op uitnodiging van de SocioClub VVV-Venlo een presentatie over de kwestie-Bakhuys. Deze presentatie vindt plaats in ons eigen Seacon Stadion - De Koel -
Eind jaren 30 weet VVV-voorzitter Jo van Daalen, met financiële steun van Venlose prominenten, een van de beste midvoors van Europa naar Venlo te lokken: volksidool Beb Bakhuys, wiens duikkopbal in een interland tegen België (11 maart 1934) dan al legendarisch is. Een transfer die de ambities van VVV in die tijd onderstreept. Limburg, en daarna Nederland, kan zich voorbereiden op de grote opmars van VVV. Maar helaas spat de Venlose droom uiteen.
In 2015 komen de officiële documenten over de kwestie-Bakhuys opeens te koop op Marktplaats. Ze onthullen de KNVB-intriges die Bakhuys levenslang, maar ook VVV, ernstig dupeerden. Oud-Venlonaar en VVV-supporter Gerrit van der Vorst (1946) heeft er zich uitgebreid in verdiept.
 
De entree bedraagt € 5,- per persoon, inclusief consumptie.
Aanmelden kan via administratie@socioclub-vvv-venlo.nl.
Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec