Nieuws

MARTIN CUYPERS #WORDTVVV

Wij verwelkomenEric Arts en Bart Everaerts van Martin Cuypersals nieuwe partner bij het VVV-Venlo Netwerk!

Martin Cuypers BV heeft onlangs het All-in office concept gelanceerd, waarmee ze dé perfecte kantooromgeving creĆ«ren van ontwerp tot realisatie.

Na een grondige organisatie analyse wordt eerst het technisch plan gemaakt, waarna deze na goedkeuring wordt omgevormd tot een fraai geheel waarbij de sfeer en beleving moet passen bij de cultuur van uw organisatie.

Dit traject wordt onderbouwd met een 3D fotorealistische uitwerking. Bij de presentatie van deze fase geeft Martin Cuypers u ook de mogelijkheid om d.m.v. een virtuele bril vrij rond te lopen in de nog niet bestaande werkelijkheid van uw eigen kantooromgeving. Martin Cuypers, dat werkt prettig.

Bezoek voor meer informatie de website:www.martin-cuypers.nl/

Martin Cuypers#WORDTVVV

 

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec