Nieuws

NIEUWE VENLOSE EDITIE VAN MONOPOLY

Er komt een Venlose versie van het wereldberoemde bordspel Monopoly. Het is de bedoeling dat het spel in november 2018 op de markt komt. Monopoly is sinds 1935 een van de bekendste en meest gespeelde bordspellen ter wereld. Inmiddels zijn er meer dan 300 miljoen stuks verkocht in meer dan vijftig landen.

 

Inwoners van Venlo kunnen in een later stadium , via facebook mede het stratenplan samen stellen.

Alle opbrengsten zullen volledig ten goede komen aan lokale goede doelen.

Het spel kan in de voorverkoop besteld worden via www.venlospel.nl.

 

Als bedrijf op de Kanskaart

Het spel biedt bedrijven de kans om eens op een andere manier in beeld te komen bij inwoners van Venlo. Zo was bij eerdere edities de toevoeging van een lokaal advocatenkantoor op de "Ga naar de gevangenis” kaart een goede vondst. Bedrijven kunnen op meerdere manieren meewerken aan de totstandkoming van het spel. Van het kopen van een eigen straat tot een vermelding op de Kans of Algemeen Fondskaart.

 

Bedrijven kunnen zich bij Ronde Tafel Venlo aanmelden om een eigen straat te kopen of bijvoorbeeld genoemd te worden op de Kanskaart.

 

Het startsein voor het samenstellen van het spel was zaterdagavond in stadion de Koel rondom de wedstrijd VVV-Venlo - Excelsior.

 

Ronde Tafel 94 Venlo komt met dit initiatief in het kader van het 675 jarig bestaan van Venlo dit jaar.

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec