Nieuws

RAW STONES #WORDTVVV

In onze nieuwe entree naar de business lounges ligt een fantastisch mooie vloer van RAW Stones. Komend seizoen zijn zij trotste partner van ons netwerk. Raw Stones is ontstaan vanuit de zoektocht naar nieuwe mogelijkheden voor authentieke en unieke karakteristieke vloeren. Binnen Raw Stones is daarvoor een uniek productieproces ontwikkeld. Hiermee kunt u de kenmerkende straatjes uit de Méditerranée met die robuuste uitstraling naar uw huis of bedrijfsruimte brengen. Raw Stones combineert een vloer die de uitstraling van originele natuurlijke stenen heeft met de voordelen van een moderne, hedendaagse vloer. Het brengt warmte en sfeer in elke ruimte. Neem eens een kijkje op: www.rawstones.nl 

Dank Jules Kessels voor je steun!

RAWStones #WORDTVVV

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec