Nieuws

ROMEO CASTELEN NAAR VVV-VENLO

Rechterspits Romeo Castelen speelt tot het einde van het seizoen bij VVV-Venlo. De 34-jarige oud-international, die tien keer in het Nederlands elftal speelde, komt over vanuit China, waar hij het afgelopen jaar de kleuren van Zhejiang Yiteng verdedigde. Hij is vandaag officieel gepresenteerd in Venlo.

Castelen begon zijn carrière bij ADO Den Haag en kwam daarna onder meer uit voor Feyenoord en Hamburger SV. Daarna speelde hij in onder meer Rusland, Australië en Zuid-Korea om enkele jaren geleden een half seizoen voor RKC uit te komen.

Stan Valckx, manager voetbal van VVV-Venlo, is in zijn nopjes met de komst van de voormalig international. "Met zijn komst krijgen we in ieder geval meer mogelijkheden voorin, maar ook op het middenveld. Romeo heeft natuurlijk enorm veel ervaring. Bovendien is hij nog enorm ambitieus en dat past mooi bij deze club, die ook de nodige ambities heeft en die ook graag uitstraalt.”

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec