Nieuws

DAMIAN VAN BRUGGEN NAAR VVV-VENLO

De selectie van VVV-Venlo is versterkt met centrale verdediger Damian van Bruggen. De uit Utrecht afkomstige Van Bruggen werd in zijn jeugd opgeleid bij Almere City en Ajax. In Amsterdam speelde hij met het tweede elftal in de Jupiler League. Vorig jaar verkaste hij naar PSV en ook met de Eindhovense reserves speelde hij op het tweede niveau in Nederland.

Manager Voetbal Stan Valckx is blij met de komst van Van Bruggen. "We krijgen weer meer mogelijkheden. Damian mag de concurrentie aangaan met het centrale duo. Dat is natuurlijk positief voor het team als geheel, want van concurrentie word je alleen maar beter.” Hoewel hij pas 21 jaar is, speelde Van Bruggen al meer dan negentig wedstrijden in de Jupiler League.

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec