Nieuws

FAN OF THE MATCH BIJ EEN THUISWEDSTRIJD

Wil jij een echt VIP behandeling als mascotte bij VVV-Venlo in samenwerking met FC Robinstijn?

Jij hebt de kans om dit seizoen in de Eredivisie VIP mascotte van de wedstrijd bij VVV-Venlo te worden! Ben jij of ken jij iemand die een dag als deze verdient? Heb jij, of ken jij iemand met een bijzonder verhaal en verdien jij, of iemand anders, het om eens in het zonnetje gezet te worden en ben je tussen de 4 en 14 jaar?

Stuur dan snel een mail!
VVV-Venlo en FC Robinstijn bieden jou de mogelijkheid om je een onvergetelijke dag te bezorgen.

Bij thuiswedstrijden van VVV-Venlo is er een wedstrijdmascotte die samen met de scheidsrechter het veld betreedt voorafgaand aan de wedstrijd. De mascotte brengt de bal naar de middenstip en begroet samen met de spelers en scheidsrechters het publiek.

Ben jij of ken jij iemand die een dag als deze verdient? Stuur dan snel een mail naar koelkids@vvv-venlo.nl met daarin het verhaal en wie weet bezorgen wij jou een onvergetelijke dag!


Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec