Nieuws

FANS STEUNEN JEUGDOPLEIDING MET RUIM 12.000 EURO VIA DE VRIENDENLOTERIJ

Een uniek staaltje geldinzameling vanuit onze achterban. Wij kunnen, dankzij al onze fans die meespelen met de VriendenLoterij, dit jaar 12.366 euro in ontvangst nemen voor de jeugdopleiding en andere maatschappelijke projecten van de club. Hiermee hebben jullie het record van afgelopen jaar verbroken!

Bij de VriendenLoterij hebben de deelnemers de mogelijkheid om voor een zelfgekozen goed doel, club of vereniging mee te spelen, waaronder hun favoriete Eredivisieclub. Van elk gekocht lot is de helft bestemd voor een goed doel op het gebied van gezondheid en welzijn.

 

De schenking wordt besteed aan de jeugdopleiding voor onder andere voor scholing, zodat kinderen naast hun voetbalopleiding op een toekomst in de maatschappij worden voorbereid. Daarnaast gebruikt de club de schenking voor maatschappelijke initiatieven, zoals de VVV-Venlo Street League en de Scholentoer.

Wij danken al onze fans voor deze schenking en wensen ze veel plezier met het spelen bij de VriendenLoterij!

Clubliefde #ISVVV!

 

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec