Nieuws

JEUGDIGE TALENTEN NAAR GRUBBENVORST

Op zaterdag 9 en zondag 10 september aanstaande vindt bij amateurvereniging GFC’33 uit Grubbenvorst het traditionele internationale jeugdvoetbaltoernooi Lindeboom/Dutch Graphic Group Top D U13 plaats. Deze 21eeditie voor jeugdvoetballers onder 13 jaar wordt gehouden op het plaatselijke sportpark Den Haspel. Betaald voetbalorganisatie VVV-Venlo is ToernooiPartner van dit ambitieuze evenement. Jeugdteams uit vier verschillende landen nemen deel, waaronder alle Limburgse betaald voetbalclubs; VVV- Venlo, Roda JC, MVV en Fortuna Sittard. Verder uit het buitenland Schalke 04 (Dui), Vfb Stuttgart (Dui), KV Mechelen (Bel) en Brondby IF (Den). Tevens uit Nederland FC Twente, ADO Den Haag, FC Volendam en een Regioteam. Samen vormen zij de ingrediënten die borg staan voor een interessant en spannend toernooi.

Zaterdagmorgen om 10.30 uur zal door Albert van der Weide, coördinator voetbalzaken VVV-Venlo, de officiële opening worden verricht waarna om 11.00 uur de groepswedstrijden een aanvang nemen. Zondagmorgen zal om 09.30 uur worden afgetrapt en de finale is om 15.45 uur gepland met aansluitend de prijsuitreiking. Tijdens de prijsuitreiking zullen ook de Jeu Sprengers Award, aan de beste speler van het toernooi, en de NKS Fair Play, aan de sportiefste ploeg, worden uitgereikt. Om 13.00 uur is als intermezzo een G-wedstrijd tussen de teams van RKSV Wittenhorst en ZSV Zeilberg.

Ook tijdens dit Top-toernooi geldt het gezamenlijke motto TopSport in uw eigen regio!

 

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec