Nieuws

PARTNERCLUB VAN DE WEEK: SV VENRAY

Vrijdagavond is een van de grootste amateurclubs van Limburg te gast bij VVV-Venlo als PartnerClub van de week, Sportvereniging Venray. SV Venray is op 26 maart 1945 ontstaan uit een fusie van de plaatselijke voetbalclubs Servatius en De Valk. De club telt ongeveer 1.500 leden en speelt op het plaatselijke sportpark De Wieën. Het vlaggenschip van de club speelt dit seizoen in de 1e klasse D Zuid 2 van de KNVB. Maar liefst 13 senioren-, 49 jeugd- (waaronder 3 meisjesteams), 3 veteranen- (waaronder 1 vrouwenteam), 3 vrouwen- en 1 G-voetbalteam spelen wekelijks in competitieverband.

De grootste successen van SV Venray werden in 1987 met het winnen van de districtsbeker Zuid 2 en de KNVB beker voor amateurclubs behaald, alsmede met het kampioenschap in de hoofdklasse C in 1989. Bekende namen met een Venray-verleden die het betaald voetbal actief waren zijn onder anderen Noud Janssen, Edward Linskens, Jos Luhukay, Freek Thoone, John Vievermans en Reinold Wiedemeijer. De jeugdspelers Sven Brands, Quin van Heeswijk, Juul Janssen, Bas Simons en Mike van de Ven doen met Latje Trappen een gooi naar de kopposities in het klassement 2017-2018. De plaats Venray is een Noord-Limburgse gemeente met een stedelijke kern en 13 dorpskernen. Deze gemeente telt een inwonersaantal van ruim 43.000. Venray is na Venlo de tweede kern van Noord-Limburg en speelt een vooraanstaande rol in de regio. Voor meer informatie over SV Venray kijk op de website
www.svvenray.nl.

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec