Nieuws

PARTNERCLUB VAN DE WEEK : VV HELDEN

Amateurclub Voetbalvereniging Helden is vanavond te gast als PartnerClub van de week. Vv Helden is opgericht op 8 december 1942 en heeft haar thuishonk op het plaatselijk sportpark Kerckeböske. Tijdens de oorlogsjaren droeg de vereniging korte tijd de naam RK SSS. Het clubtenue bestaat uit de kleuren blauw-wit-blauw. Vv Helden bezit dit seizoen 7 senioren-, 3 vrouwen-, 1 veteranen-, 1 zaalvoetbal- en 23 jeugdteams, waaronder 1 meisjesteam. Het vlaggen schip speelt in de 4e klasse Zuid 2 van de KNVB. Het hoogtepunt in de clubgeschiedenis werd bereikt met de promotie naar de 1e klasse in 1983. In 1962 werd de vereniging uitgebreid met een jeugdafdeling en in 1964 met een veteranenafdeling.

Het vrouwenvoetbal deed zijn intrede in 1979. De club bezit zelfs een eigen supportersvereniging, Zoefie opgericht in juni 1975. Namens vv Helden zullen de jeugdspelers Rens van Hegelsom, Jason Janssen, Keano Phelan, Kyeno van Rijn en Jesper Verheijen, van de D-junioren, tijdens de rust deelnemen aan de activiteit Sport 2000 Latje Trappen en een gooi proberen te doen naar de eerste plaats in het klassement. Helden (Limburgs; Helje, Helje-Dörp of Dörp) maakt als dorpskern deel uit van de gemeente Peel en Maas en heeft ongeveer 6.200 inwoners. In de geschiedenis (voor het eerst vermeld in 1144) veranderde de naam Heldele via Heldene in Helden. Voor meer informatie over deze Noord-Limburgse amateurvoetbalvereniging zie de website www.vvhelden.nl .

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec