Nieuws

UEFA B YOUTH/TC2 JEUGD BIJ VVV-VENLO

VVV Venlo en de KNVB Academie hebben de handen in één geslagen om gezamenlijk een opleiding UEFA B YOUTH/ TC2- JEUGD bij VVV Venlo te organiseren. Zowel VVV-Venlo als de KNVB Academie zijn ervan overtuigd dat deze opleiding direct een positieve bijdrage levert aan de bredere ontwikkeling van het voetbal en de kaderontwikkeling bij amateurverenigingen waarmee VVV Venlo een samenwerkingsverband heeft. De cursus is een regulaire TC-2 cursus, die in samenwerking met VVV-Venlo en de KNVB zal worden georganiseerd. De groepsbijeenkomsten vinden plaats op de accommodatie van VVV-Venlo. De opleiding start maart 2018.

Meer informatie opleiding.
Voor informatie omtrent inhoud, studieprogramma en toelatingseisen verwijzen we graag je door naar de volgende link: https://www.knvb.nl/downloads/bestand/14623/aankondiging-uefa-b-youth-2018-2019

Inschrijven
Aanmelding vóór 9 februari geschiedt via de volgende wijze:
Ga naar http://inschrijven.knvb.nl
Kies bij district voor 'Landelijk'
Kies bij type voor ‘Opleiding’
Kies bij categorie voor ‘Trainer-Coach'
Kies bij subcategorie voor je betreffende cursus

Lees de voorwaarden en schrijf je in (zet bij opmerkingen: VVV-Venlo)

Stuur daarna je bevestiging per mail door naar; joosterveld@vvv-venlo.nl

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec