Nieuws

VERLEDEN IN VENLO EN ROTTERDAM

We duiken deze week een aantal keren de geschiedenisboeken in. Zo gaan we vandaag terug naar 2009, 24 oktober 2009 om precies te zijn.

VVV-Venlo ging op bezoek in De Kuip en verloor die wedstrijd, helaas, met 1-0. Het Rotterdamse doelpunt werd toen gemaakt door Denny Landzaat. Bij VVV-Venlo stonden toen spelers als Sjors Verdellen, Patrick Paauwen en Keisuke Honda in het veld.


Naast dit drietal stonden ook Ruben Schaken en Adil Auassar binnen de lijnen. Schaken en Auassar hebben inmiddels, net als Paauwe, een Feyenoord-verleden. Wat dat betreft hebben VVV-Venlo en Feyenoord verschillende spelers gemeen. Denk zo ook aan Ger van Rosmalen die in het seizoen 1974/1975 bij de Rotterdammers onder contract stond. Of wat te denken van Steven Berghuis die nu nog steeds bij Feyenoord speelt?

Het zal komende zaterdag hoe dan ook dus een bijzondere wedstrijd worden. Een wedstrijd waarin de kampioenen van het afgelopen seizoen de degens kruisen.

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec