Nieuws

VVV-VENLO - ALEMANNIA AACHEN 4-0

In Seacon stadion - De Koel - is zaterdagmiddag een oefenduel gespeeld tussen VVV-Venlo en de Duitse vierde ligist Alemannia Aachen. De wedstrijd werd uit veiligheidsoverwegingen zonder publiek gespeeld. De thuisclub speelde de wedstrijd als laatste voorbereiding op de hervatting van de competitie, zaterdag 20 januari tegen ADO Den Haag.

Voor Romeo Castelen kwam de wedstrijd nog te vroeg. De aanwinst was nog niet wedstrijdfit. De Deense nieuwkomer Emil Riis Jakobsen begon op de bank. De Venlonaren domineerden en boekten een eenvoudige zege op de hard werkende Duitsers die voetballend tekort kwamen, wat absoluut geen schande was gezien het niveauverschil. 

VVV-Venlo - Alemannia Aachen 4-0. 
Doelpunten: 1. Leemans 1-0, 36. Leemans 2-0 (strafschop), 48. Hunte 3-0, 80. Thy 4-0. 
Opstelling VVV-Venlo: Unnerstall; Rutten, Röseler, Promes (46. Opoku) en Janssen; Seuntjens, Van Bruggen en Leemans; van Crooij, Thy en Hunte.


Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec