Nieuws

VERLIES IN OEFENPOT

Vanmiddag speelde VVV-Venlo achter gesloten deuren een oefenwedstrijd tegen Jong Ajax. Een Venlose ploeg met onder meer Leroy Labylle, Tarik Tissoudali en Jens Janse verloor helaas met 3-4.

De Venlose doelpunten kwamen van Johnatan Opoku, Tarik Tissoudali en Boy Kemper, die de bal namens Jong Ajax achter zijn eigen doelman werkte. De Amsterdamse doelpunten kwamen van Che Nunnely, Kaj Sierhuis en Zian Flemming die er zelf twee maakte.

Komende zaterdag, dan staat de verre uitwedstrijd tegen SC Heerenveen op het programma. Dan gaat het weer om de punten!

Opstelling VVV-Venlo: Bram Verbong (46. Sem Custers); Stan van Dijck, Jens Janse, Dion van Horne, Leroy Labylle; Johnatan Opoku (70. Jeffrey Rijkers), Kelechi Nwakali, Terry Antonis; Mink Peeters (60. Juul Respen), Etienne Amenyido, Tarik Tissoudali. 

Website partners Agro Lingua - Lef - Systemec