Menu

Aftrap Top-Toernooien

maandag 14 mei 2018

Met Pinksteren vinden de eerste Top-toernooien van dit seizoen plaats bij VVV’03 Venlo en SV Blerick. Betaald voetbalorganisatie VVV-Venlo is al ruim 25 jaar ToernooiPartner van deze prestigieuze internationale jeugdvoetbaltoernooien. Op Pinksterzondag 20 mei aanstaande vindt bij VVV’03 op het sportpark Herungerberg te Venlo het U9-toernooi (jaargang 2009 ) plaats. Naast gastheer VVV’03 en ToernooiPartner VVV-Venlo nemen de Limburgse clubs Roda JC, Fortuna Sittard en Wittenhorst deel. Verder de Nederlandse bvo’s NEC en Vitesse. Uit Duitsland komen Borussia Mönchengladbach, Union Berlin en KFC Uerdingen 05. De Belgische clubs KAA Gent en KRC Genk maken het deelnemersveld compleet.

Op 20 en 21 mei aanstaande vindt op sportpark ’t Saorbrook bij SV Blerick het U14-toernooi (jaargang 2004 ) plaats. Ook hier is er een internationaal deelnemersveld met natuurlijk SV Blerick als organisator en VVV-Venlo als ToernooiPartner. Limburg is hier verder vertegenwoordigd door Roda JC, Fortuna Sittard en Wittenhorst. Ook geven de Nederlandse clubs Willem II, NEC en Sparta acte de présence. Uit het buitenland verschijnen op de groene grasmat de Belgische clubs KAA Gent, KSC Lokeren en KV Mechelen en helemaal uit Japan Ventforet Kofu.

Op beide toernooien wordt ook dit jaar natuurlijk weer gestreden om de Jeu Sprengers Award voor de beste speler en de NKS Fair Play-bokaal voor de sportiefste ploeg. Dit jaar is er speciale aandacht voor het item ‘Sport voor Iedereen!’. Hierin trekken de gemeente Venlo, de ToernooiPartners, de KNVB en de John Blankenstein Foundation samen op. TopSport in uw eigen regio!

Deelnemers:
U14 SV Blerick;
KAA Gent, KV Mechelen, KSC Lokeren (allen België), Ventforet Kofu (Japan), VVV Venlo, Roda JC, NEC, Fortuna Sittard, Sparta, Wittenhorst en SV Blerick (allen Nederland).

U9 VVV’03 Venlo;
Borussia Mönchengladbach, Union Berlin, KFC Uerdingen 05 (allen Duitsland), KAA Gent, KRC Genk (beide België), VVV-Venlo, NEC, Roda JC, Vitesse, Fortuna Sittard, Wittenhorst en VVV’03 (allen Nederland).

mf2