Menu

Japanse winnaar bij Top U14

woensdag 23 mei 2018

Een goed deelnemersveld, veel publiek en een zonovergoten sportpark Ut Soarbrook te Blerick zorgden voor een geslaagd Top U-14 toernooi op 20 en 21 mei jongstleden bij SV Blerick. Ventforet Kofu uit Japan won in de finale met 1-0 van het Rotterdamse Sparta.

Eerder op de dag in de halve finales toonde Ventforet Kofu zich na strafschoppen de sterkere tegen het Belgische KAA Gent, na een reguliere eindstand van 0-0. VVV-Venlo moest het onderspit delven in de andere halve finale tegen Sparta, uitslag: 4-2. In de strijd om de 3e en 4e plaats won KAA Gent op haart beurt na strafschoppen van VVV-Venlo, na een 2-2 eindstand. VVV-Venlo won de NKS Fair Play-prijs. Het weekend stond ook in het teken van het gezamenlijk item van de PartnerToernooien van VVV-Venlo “Sport voor Iedereen!”.

mf2