Menu

Vriend van VVV: Kremers Transport

donderdag 4 juli 2019

Wij verwelkomen als Vriend van VVV in het VVV-Venlo Netwerk. Kremers Transport verzorgt al jaren op een betrouwbare en flexibele manier transporten met een persoonlijk karakter.

Het bedrijf biedt een breed scala aan transportdiensten aan. Zo worden zowel vaste lijndiensten als projectmatige verhuizingen of spoedritten uitgevoerd. Daarnaast wordt voor diverse bedrijven rangeerwerk gedaan, zodat er door die bedrijven niet in chauffeurs of rangeermaterieel geïnvesteerd hoeft te worden. Vanwege de logistieke hotspots in Venlo en Venray, is deze regio het belangrijkste werkgebied. Snel schakelen en korte lijnen is kenmerkend voor het bedrijf. Logistieke uitdagingen worden met kennis en kunde opgepakt en tot volle tevredenheid uitgevoerd.

Wij danken Kremers Transport en in het bijzonder André Kremers voor het vertrouwen!

#SamenVVV

mf2