Menu

Top-Toernooien gaan niet door

dinsdag 28 april 2020

In navolging van SHH Herten (U17 ), SV Blerick (U14 ), IVO Velden (U13 ), SV Panningen (U11 ) en Venlosche Boys (U9 ) hebben ook GFC’33 (U13 ) en Wittenhorst (U10 ) besloten om hun Top-toernooi 2020 geen doorgang te laten vinden. Alle zeven  PartnerToernooien anno 2020 zijn hiermee geannuleerd. De coronacrisis alsmede de richtlijnen van de overheid liggen hieraan ten grondslag. De pijlen worden nu gericht op 2021.

VVV-Venlo schaart zich als ToernooiPartner natuurlijk volledig achter dit besluit, want de gezondheid staat natuurlijk altijd nog op nummer 1. De gezondheidsrisico's die onze ToernooiPartners lopen zijn veel te groot met de huidige onzekerheid in de wereld. 

De deelnemersvelden van al onze 7 PartnerToernooien zou dit jaar bijzonder sterk zijn. Buiten de topclubs uit Nederland, België en enkele Duitse grootmachten. Zouden we op enkele toptoernooien ook clubs als; Juventus, Zenit St. Peterburg en Liverpool mogen verwelkomen.

Samen met onze ToernooiPartners zal er hard worden gewerkt om deze kwaliteit te waarborgen, zodat u kunt genieten van de talenten van morgen in 2021.

mf2