Menu

Vier Partnertoernooien geen doorgang

maandag 30 maart 2020

Door de coronacrisis en de daarmee samenhangende overheidsmaatregelen zijn de Top-toernooien van Venlosche Boys U9 ( 31 mei), SV Blerick U14 en SV Panningen U11 (beiden 6 en 7 juni) alsmede IVO Velden U13 ( 13 en 14 juni) gecanceld. Deze beslissing is in samenspraak door de ToernooiPartners en VVV-Venlo met inachtneming van de huidige regelgeving genomen. De gezondheid van iedereen staat namelijk op nummer 1! Deelnemers in binnen- en buitenland, (hotel)accommodaties, gastgezinnen, sponsors etcetera zijn inmiddels ingelicht. Het is de bedoeling deze internationale jeugdvoetbaltoernooien een-op-een door te schuiven naar eenzelfde periode in het kalenderjaar 2021.

De drie PartnerToernooien van respectievelijk SHH Herten U17 ( 15 en 16 augustus), Wittenhorst U10 ( 30 augustus) en GFC’33 Grubbenvorst 12 en 13 september), welke plaatsvinden in de voorbereidingsfase van het nieuwe seizoen 2020-2021, gaan vooralsnog gewoon door. Dit laatste is natuurlijk sterk afhankelijk van de situatie omtrent het coronavirus.
TopSport in uw eigen regio!

mf2