Menu

Aanpassingen Jeugdopleidingen '20/'21

donderdag 6 februari 2020

Zoals onlangs al gecommuniceerd werd door de KNVB, zullen de teamindelingen van de jeugdopleidingen in het betaald voetbal komend seizoen op de schop gaan. De belangrijkste aanpassing vanuit de voetbalbond is het uitbreiden van de jeugdopleidingen met een landelijke Onder 21 competitie en het vervallen van de huidige Onder 19 competitie. Daarnaast moet elke club een keuze maken welke teams ze inschrijven in de landelijke competities. Voor de VVV-Venlo jeugdopleiding heeft de herinrichting de nodige gevolgen. Zo zal VVV-Venlo vanaf de nieuwe voetbaljaargang niet meer over een Beloftenelftal beschikken maar zal de opleiding wederom gaan bestaan uit zeven teams. Als ‘vooropleiding’ zal het Jeugdplan op woensdagmiddag ook een vervolg krijgen.

Vanaf het seizoen 2020/’21 zal de structuur er als volgt uit gaan zien:

Ø Onder 21
Ø Onder 18
Ø Onder 16
Ø Onder 14
Ø Onder 13
Ø Onder 12-1
Ø Onder 12-2
Ø Jeugdplan

Het nieuwe Onder 21 elftal zal zijn wedstrijden op zaterdag afwerken. Op welk competitieniveau de jeugdteams instromen zal afhankelijk zijn van de herindeling van de KNVB die later in de tweede seizoenshelft bekend wordt gemaakt.

mf2