Menu

ADO wint in Velden

dinsdag 5 juni 2018

ADO Den Haag heeft het Top U13-toernooi van IVO Velden op 2 en 3 juni jongstleden gewonnen. VVV-Venlo is ToernooiPartner van dit internationale jeugdvoetbaltoernooi. Vanuit de beide voorrondengroepen waren het de teams van ADO Den Haag, Randers FC, Willem II en VVV-Venlo die de halve finales bereikten.

In de halve finales was ADO met 2-0 te sterk voor VVV-Venlo en het Deense Randers FC won ruim met 4-0 van Willem II. Uiteindelijk won ADO Den Haag in de laatste minuut de finale van Randers FC met 1-0. In de troostfinale won Willem II ruim met 5-1 van VVV-Venlo en werd derde. Finn Houwers van VVV-Venlo werd uitgeroepen tot beste speler van het toernooi en won de Jeu Sprengers Award. De prijs voor de beste doelman was voor Ebbe Cooman van KAA Gent uit België. Topscorer werd Daniel Adu-Adjei van het Engelse Fulham. De NKS Fair Play-prijs ging naar de verliezend finalist Randers FC. Al met al weer een geslaagd weekend vol topsport in Velden dat het motto ‘TopSport in uw eigen regio!’ meer dan waarmaakte.

mf2