Menu

Ajax wint toernooi in Panningen

maandag 11 juni 2018

Het Amsterdamse Ajax heeft het Top U-11 toernooi ( jaargang 2007 ) van SV Panningen op 9 en 10 juni jongstleden gewonnen. VVV-Venlo is als Noordlimburgse betaald voetbalorganisatie natuurlijk ToernooiPartner van dit internationaal jeugdtreffen. Het Duitse Schalke 04 en Ajax uit groep A alsmede AZ en Vitesse uit groep B plaatsten zich voor de halve finales. In deze demi finales toonden Ajax met 1-0 tegen AZ en Schalke 04 met 2-0 tegen Vitesse zich de sterksten en bereikten de eindstrijd. In de finale won Ajax met 2-1 van Schalke 04. In de strijd om het brons won AZ overtuigend met 3-0 van Vitesse. Rick Luijer van Ajax won als beste speler van het toernooi de Jeu Sprengers Award, terwijl Nick Homan van AZ werd uitgeroepen tot beste keeper. De NKS Fair Play-prijs was voor het Schotse Aberdeen. Kort samenvattend een top-toernooi met een top bezetting en natuurlijk “TopSport in uw eigen regio! “.

mf2