Menu

Alle thuisduels in de verkoop

woensdag 4 maart 2020

Per 4 maart 2020 zijn alle resterende thuiswedstrijden in de competitie van VVV-Venlo in de verkoop gegaan. Nog negen finales speelt het team van Hans de Koning in de strijd om handhaving op het hoogste niveau. Waarvan 4 wedstrijden thuis. Hierin staan nog enkele pittige concurrenten tegenover onze mannen. Zoals bijvoorbeeld aanstaande zaterdag FC Emmen uit, of 26 april als ADO Den Haag op bezoek komt in Venlo. In deze wedstrijden hebben de spelers jouw steun hard nodig, dus geven wij jou en al onze fans nu al de mogelijkheid om kaarten te kopen voor alle thuisduels!

De wedstrijden die in de verkoop zijn:
Zaterdag 7 maart, 19:45 uur: FC Emmen – VVV-Venlo ( Seizoen/ClubCard-verplichting 1 op 1 )
Zondag 15 maart, 14:30 uur:
VVV-Venlo – AZ Alkmaar ( Vrije verkoop )
Zaterdag 4 april, 19:45 uur:
VVV-Venlo – Willem II ( Seizoen/ClubCard-verplichting 1 op 2 )
Zondag 26 april, 14:30 uur:
VVV-Venlo – ADO Den Haag ( Voorlopig: Seizoen/ClubCard-verplichting 1 op 2 )
Zondag 10 mei, 14:30 uur:
VVV-Venlo – Sparta Rotterdam ( Voorlopig: Seizoen/ClubCard-verplichting 1 op 2 )

Clubcard-verplichting
De laatste twee thuiswedstrijden spelen we tegen ADO Den Haag en Sparta Rotterdam. Er geldt dan vooralsnog een Seizoen/Clubcard-verplichting. Met één Clubcard kan je twee tickets kopen voor deze wedstrijden en met één Seizoenkaart kan je een ticket kopen. Echter bestaat er de mogelijkheid dat deze wedstrijden in de loop van de komende weken een vrije verkoop of een Seizoen/Clubcard-verplichting van 1 op 4 krijgen. In het geval van de vrije verkoop kan je ongelimiteerd tickets bestellen! In het laatste geval zou je dan met één Clubcard vier tickets kunnen bestellen en met één Seizoenkaart drie tickets. Hierover houden wij je op de hoogte via onze social mediakanalen.

mf2