Menu

Alpincenter Bottrop nieuwe partner

vrijdag 16 november 2018

VVV-Venlo mag in de koudere periode van het jaar een bijzondere Duitse partner in zijn Business netwerk verwelkomen. Het Alpincenter Bottrop, geopend in 2001 als een van de grootse attracties in het Ruhrgebied, is in de toekomst op de LED-boarding te zien van ons Seacon Stadion - De Koel -. ‘’Gebouwd op een berg en met een skipiste van 640 meter zijn wij de langste skihal ter wereld en onderscheiden we ons zo van alle andere skihallen“, aldus Hendrik Siebrecht, Marketing- en Salesmanager van het Alpincenter Bottrop. ‘’Beginner of prof, iedereen is welkom en mag zich individueel laten uitdagen“ geeft Hendrik Siebrecht aan. Met moderne transportbanden worden de gasten in het Alpincenter Bottrop na de afdaling weer ontspannen naar boven gebracht. Ook zijn er genoeg outdoor attracties te vinden, zoals een rodelbaan, een klimpark en een grote Outdoor nodigt een rodelbaan en een klimpark. Ook voor seminars en meetings is het Alpincenter Bottrop een bijzondere en inspirerende optie.

Meer informaties vind je via: https://www.alpincenter.com/bottrop/nl.

mf2