Menu

Archive-IT wordt Businesspartner

maandag 23 september 2019

Bekende gezichten, nieuwe naam; Archive-IT wordt Businesspartner!

Met trots presenteren wij Archive-IT als nieuwste Businesspartner binnen onze club. Archive-IT is een gedreven organisatie, met haar hoofdkantoor gevestigd in het Limburgse Reuver. Naast hun vestiging in Reuver, hebben zij nog vestigingen in Hoogezand (NL), België, Duitsland en Frankrijk. Ongeveer 20 jaren geleden ontstaan uit Jalema (gerenommeerd op het gebied van fysieke archivering) kent Archive-IT de archiveringswereld van binnen en van buiten. Ze focussen zich op vier pijlers: Digitale archivering, Vitalisering, Digitalisering en Fysieke archivering, waarbij orde brengen in de chaos van papieren en digitale documenten voorop staat.

Zij kenmerken zich als een dynamische organisatie die altijd op zoek is naar nieuwe kansen en mogelijkheden. Archive-IT zet zich daarbij dagelijks in om informatie op een eenvoudige én veilige manier toegankelijk te maken. Ze gaan verder waar anderen stoppen, want slechts digitaliseren of het hebben van digitale bestanden is niet genoeg. Méérwaarde toevoegen, door slimme technologieën toe te voegen, daarmee transformeert Archive-IT data naar informatie.

Wij danken Joan Westendorff en Paul de Meulemeester voor het vertrouwen en hun extra steun dit seizoen.

#SamenVVV

mf2