Menu

Assistent trainers middenbouw O13-O14-O16 (vrijwilliger)

dinsdag 10 september 2019

De VVV-Venlo Jeugdopleiding is al jaren sterk vertegenwoordigd in de regio Noord- en Midden Limburg en groeiende als Jeugdopleiding. De VVV-Venlo Jeugdopleiding is een gerespecteerde Jeugdopleiding binnen Nederland van waaruit de laatste jaren steeds meer jeugdspelers doorstromen richting de hoofdmacht: het 1e elftal.

Ter versterking van de VVV-Venlo Jeugdopleiding zoeken wij voor het seizoen 2021-2022 gemotiveerde assistent trainers voor onze middenbouw (O13-O14-O16 ) teams.

Assistent Trainer middenbouw (vrijwilliger)

Wat zoeken wij:
- Je bent in het bezit van minimaal UEFA-C en hebt de ambitie tot doorgroei naar UEFA-B
- Je bent in het bezit van goede pedagogische/didactische vaardigheden
- Je beschikt over een goed empathisch vermogen
- Je hebt een goed eigenvaardigheid niveau en affiniteit met de doelgroep
- Je kan goed samenwerken met de hoofdtrainer, collega’s, stafleden en spelers
- Je beschikt over een proactieve houding en weet te stimuleren

Werkzaamheden:
De werkzaamheden vinden plaats op wedstrijddagen (zaterdag) en daarnaast ben je minimaal twee (liefst meer) trainingen in de week beschikbaar. Voor een trainingsactiviteit dien je van 15.00 tot 18.00 uur aanwezig te zijn. Trainingsdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.  

Wij bieden:
- Een boeiende functie in een dynamische omgeving
- Doorgroei mogelijkheden
- Interne bijscholing
- Kledingpakket
- Beloning volgens vrijwilligersbeleid

VVV-Venlo verplicht zijn vrijwilligers om een VOG aan het te vragen.

Sollicitatie:
Ben jij deze enthousiaste persoon met passie voor het vak? Reageer dan op deze vacature door je motivatie en CV te mailen naar jjanssen@vvv-venlo.nl o.v.v. ‘’Sollicitatie assistent trainer middenbouw O13-O14-O16’’.

mf2